НАШИ ПАРТНЁРЫ
подробнее...
СВИДЕТЕЛЬСТВА И БЛАГОДАРНОСТИ
Некоторые свидетельства и благодарности за нашу работу в Украине. подробнее...
RUS | FRA

Новости

Всесвітній день боротьби з раком традиційно обговорюють, як побороти цю недугу й підтримати хворих

3févrierУ Всесвітній день боротьби з раком традиційно обговорюють, як побороти цю недугу й підтримати хворих. У Київському міському клінічному онкологічному центрі відбувся круглий стіл, на якому лікарі, представники громадських організацій і фармацевтичного співтовариства розповіли про нинішню ситуацію з онкологічною захворюваністю в Україні, а також про спільні зусилля у боротьбі з хворобою й підтримці пацієнтів. Організаторами заходу стали Головне управління охорони здоров’я м. Києва, Київський міський клінічний онкологічний центр і ТОВ «Санофі-Авентіс Україна».Нині онкологічні захворювання належать до найпоширеніших у всьому світі. В Україні, за даними Міністерства охорони здоров’я, на обліку онкологічних установ перебуває близько 1 мільйона хворих, щорічно реєструється понад 160 тисяч нових випадків раку. Ризик захворіти на рак має кожен третій чоловік і кожна п’ята жінка, до 30 % хворих — це особи працездатного віку. Схожі показники мають багато розвинутих країн світу, але рівень смертності від онкологічних хвороб там значно менший. За словами Ігоря Седакова, головного онколога України, цього досягнути можна й у нас, про що свідчать позитивні тенденції у боротьбі з раком — Смертність від злоякісних утворень в Україні зменшилася, — наголосив І. Седаков, — Цьому сприяє те, що сьогодні в країні впроваджені та широко застосовуються сучасні передові технології діагностики й лікування раку. Зростає кількість сучасного лікувального обладнання, зокрема лінійних прискорювачів, які дозволяють опромінювати пухлини без ушкодження навколишніх тканин. Перешкодою у боротьбі з онкологічними захворюваннями є те, що українці не поспішають на профілактичні огляди. Нерідко люди не йдуть до лікарів через страх.

3 février bisКомпанія «Санофі-Авентіс Україна» долучилася до видання брошури «Якщо у близької Вам людини виявили рак?». Один із її авторів, Крістіан Каррер, президент благодійного міжнародного фонду АІСМ, кореспондент Національного інституту раку в Україні, зазначив, що успіх у лікуванні хворого залежить не тільки від ефективності ліків, але й від підтримки близьких, родичів.Проте не всі знають, як допомогти такому хворому, як правильно спілкуватися з ним. Відтепер відповіді на ці питання можна знайти у брошурі, яку розробляли на основі досвіду французьких і вітчизняних фахівців, ознайомитися з якою можна буде в онкологічних центрах і лікарнях. Учасники круглого столу наголосили також на важливості профілактики онкологічних захворювань.Назад

Как нам помочь
Ваше пожертвование заслуживает прозрачности
подробнее...
новости

Всего новостей: 58

2017-06-20 - Несмотря на конфликт, блокаду, холодную зиму и различные проблемы безопасности, AICM предоставил помощь в 2016 году более 191 000 пациентам, а в первой половине 2017 года помощь смогли получить более 275 000 пациентов  по обе стороны контактной линии Восточной Украины.

2017-06-20 - Благодаря команде ЛОГИСТИКА КЛАСТЕРНОЙ УКРАИНЕ (ВПП) Qui Помогли Международный Гуманитарный фонд AICM поставить с двух лет в неконтролируемых территориях Восточной Украины помощь жить 140 795 Бенефициары В том числе 49,636 женщин и 84,477 детей непосредственно в 24 различных больницах в критических ситуация.

2017-05-30 - Начиная с 2016 года, 78 больниц по обе стороны от линии фронта получили гуманитарную помощь от Фонда AICM. 26 мая 2017 года в Центральной Городской Больнице г. Рубежное (Луганская область) состоялось торжественное открытие ренген-кабинета, который был полностью отремонтирован и оборудован Фондом AICM 

АРХИВ 2004-2010
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2005
2004
© Copyright AICM 2006 О нас | Новости | Партнеры | Фотогалерея | Контакты